Znát ingredience je základ a zároveň výhoda

Semináře zaměřujeme na detailní porozumění našim výjimečně složeným přípravkům a práci s nimi. Znalost ingrediencí a jejich působení je základem pro získání jistoty při volbě nejvhodnějších přípravků při ošetření, ale i při následném doporučení přípravků domácí péče svým zákaznicím. Každý, kdo rozumí své práci si jí může užívat. Pomáháme dobrým kosmetičkám být těmi nejlepšími.

Přehled seminářů

Aktuální semináře pro Vás

Otevřít detail semináře
Cena: 1000 Kč

Základní seminář DR. BAUMANN

Vstupní a nezávazný workshop do světa kosmetiky DR. BAUMANN a jejích jedinečných přípravků, které znamenají péči bez kompromisů pro jakoukoli pleť.


Termíny a místo:
Salon Dr.Baumann dle domluvy | Beroun

Otevřít detail semináře
Cena: 2 500 Kč

Trendy a účinné látky v kosmetice

Přijďte si poslechnout fakta, která vám pomohou udělat si názor na velké množství trendů a účinných látek ve světě kosmetiky. Jsou skutečně tím nejlepším, co můžeme v péči o pleť používat nebo je to velký marketing, který ve skutečnosti poškozuje naši pleť a navyšuje počty citlivých pletí přicházejících do našich salonů?


Termíny a místo:
14. 4. 2023 | Praha
DLE DOMLUVY | Budeme Vás kontaktovat

Poznejte naše přednášející

Ing. Denisa Novotná

Kosmetika je důležitou součástí života každé ženy. Málo z nich ale ví, co přesně jejich pleť potřebuje. Zde začíná práce kosmetiček, aby jim pomohly doporučit zacílené přípravky. Ony samy však musí ingrediencím dobře rozumět. A to je úkolem Denisy – pomáhat prohlubovat tyto znalosti kosmetičkám v rámci pořádaných seminářů a celkové spolupráce. Jejím heslem je: "Nemusíte být chemik, abyste rozuměla složení přípravků. A když tomu rozumíte, práce vás pak těší ještě více."

Denisa Brezáni, Kosmetický salon DR. BAUMANN

Denisa zaznamenala prvotní impuls pracovat s kosmetikou již na střední škole, kdy ji trápilo akné a zároveň chtěla být také tak krásně nalíčená jako ženy na titulcích časopisů. Později se k tomu přidala radost z každé změny a jedinečnosti pleti. Protože pleť je odrazem našeho vnitřního já. Když vidí na svých klientkách pozitivní změnu po ošetření a při dlouhodobé péči, dává jí to smysl a jistotu. Po letech zkušeností s různými značkami a přístrojovými ošetřeními se její srdcovou záležitostí stala značka kosmetiky DR. BAUMANN. Dovolte, aby se stala i tou vaší.

RNDr. Kateřina Šafaříková, Ph.D.

Kateřina vystudovala obor Biochemie na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy. Během studia pracovala na Akademii věd. Přednášela na místních i zahraničních kongresech, byla na vědeckých stážích v Miláně a Kodani. Dále pracovala pro společnost vyrábějící zdravotnické prostředky a mimo jiné se účastnila i procesu vývoje krémů. Nyní pracuje pro farmaceutickou společnost, kde působí v oddělení jištění jakosti a stará se o dodržování správné výrobní praxe.

Pouze pro spolupracující kosmetičky

Otevřít detail semináře
Cena: 1 200 Kč

Unikátní péče o pleť SkinIdent

Poznejte blíže celosvětově první a doposud jedinou kosmetickou řadu SkinIdent, jejíž unikátnost spočívá v účinku a složení, které je tvořeno pouze z látek tělu vlastních. Seminář je vyhrazen pouze pro exkluzivní kosmetické salony Dr. Baumann splňující podmínky určené samotným výrobcem.


Termíny a místo:
KDYKOLI DLE DOMLUVY | Beroun

Otevřít detail semináře
Cena: 1 800 Kč

DR. BAUMANN MakeUP Workshop

Vstupte do světa profesionálního líčení s minerálním make-upem Dr. Baumann, kdy budete mít možnost poznat veškeré jeho výhody, naučít se technikám správného nanášení a projít si potřebné základy oboru vizážistiky.


Termíny a místo:
KDYKOLI DLE DOMLUVY | Beroun

Otevřít detail semináře
Cena: 1 800 Kč

Prodejní seminář

Úspěch salonu je úzce spjatý s jeho správnou prezentací, zaměřením se na důslednou a vhodně zvolenou komunikaci s klienty, ale především v uvědomění si, co dělat jinak, aby bylo podnikání v salonu opravdu ziskové.


Termíny a místo:
KDYKOLI DLE DOMLUVY | Beroun

Otevřít detail semináře
Cena: 1 800 Kč

Praktický seminář

Čistě prakticky zaměřený seminář, celý den strávíme doslova na lehátku. Probereme všechno kolem chemického peelingu a jeho nanášení - kdy, proč, jak a komu. Pak si ukážeme nové celotělové ošetření - Body firming wrap. Zaměříme se na využití přípravků SPA a éterických olejů na kabině. V poslední části dne probereme často přehlížené přípravky tělové péče - tělová mléka, vlasovou péči, péči o ruce a nohy. 


Termíny a místo:
KDYKOLI DLE DOMLUVY | Beroun

Co o nás říkají kosmetičky

Táňa Křapková - Studio NIKA

Kosmetika s opravdovými výsledky

Profesionální kosmetikou se ve svém salonu zabývám přes 5 let.

Jitka Miková - Salon KaKoMa (Praha)

Složení produktů je velmi důležité

Absolvovala jsem kurz kosmetičky před 20 lety. Seminář mi umožnil se v problematice konečně zorientovat, vše bylo přehledné, krásně a polopaticky podané. Pochopila jsem, že klást důraz na složení produktů je velmi důležité a budu s tím takto i dál pracovat.

Michal Aster - Salon FOR ALL (Praha)

V kosmetické chemii je potřeba se vyznat

Absolvování tohoto školení je nezbytná pomůcka pro kosmetičky. Víme, že chemie je součástí našeho žití, a proto je třeba se v ní vyznat. Obsah je dobře srozumitelný a zábavně podaný a školitelka sama vytváří příjemnou atmosféru.

Jitka Salačová - salon Jitka (Praha)

Ne vše z přírody je bezpečné

Seminář jsem absolvovala v říjnu 2016. Tématem mimo jiné byly i alergeny, včetně ingrediencí pocházejích z přírody. Bylo velmi poučné si uvědomit, že vše, co pochází z přírody, nemusí být pro naši pleť bezpečné. Všechny informace, které jsme dostaly se dají využít bez ohledu na značku, se kterou kosmetičky pracují. Tento seminář doslova otevře oči a pomůže vystoupit z každodenní rutiny.

Alena Končická - salon Magnolia (Praha)

Jsem teď lépe připravena na otázky klientek

Absolvovala jsem v posledních letech celou řadu seminářů a tento bych rozhodně zařadila mezi nejlepší a nejpřínosnější. Seminář byl výborně zorganizován a přednášející skvěle připravení tak, aby nám maximálně objasnili danou problematiku. Nejvíce mě zaujala chemická specialistka, která nám předala velmi cenné informace o složení kosmetických přípravků. Jsem teď lépe připravena na otázky klientek, jak přípravky fungují a co mohou pleti přinést nebo naopak uškodit.

Jana Sládková, kosmetický salon Aither, Praha

Nezávislost informací na vlastních produktech

„Dosud jsem se zúčastnila všech seminářů a líbí se mi možnost vzdělávání vůbec. Hloubka, ale především nezávislost informací na vlastních produktech, které nám na seminářích Inspiring Beauty předkládá, je jedna z věcí, které oceňuji nejvíce. Přednáška o účinných látkách, UV filtrech ve slunečních produktech a micelárních vodách v podání jejich kosmetické specialistky Evy Ringlové mě doslova nadchla. Také mi vyhovují odborné webináře, které mohu sledovat zpětně tehdy, kdy mi to můj pracovní rozvrh dovolí.“  

Petra Fišerová, Salon LaVendera, Praha

Produktový seminář Dr. Baumann inovovaný

Produktový seminář byl pro mě již několikátým a chodím na ně znovu a znovu a vždy mi přinesou něco nového. Tým IB se snaží vyladit aktuálně nejdůležitější věci a pokaždé se navíc objeví kolegyně, která vznese dotaz, který předtím nepadl. Rozšíří mi to obzory a úhel pohledu. Na tomto posledním semináři jsme si vzájemně vyměnily vlastní zkušenosti a bylo to velmi obohacující, pro mě osobně asi nejlepší seminář vůbec. Hodně přínosné bylo vyplňování Plánu změn, které sama v hlavě nosím neustále, ale dát je na papír a vidět, co se daří, to je výborná motivace do další práce! 

Vladimíra Dedková, kosmetické studio, Třinec

Vzdělávání z pohodlí domova

„Nejsem příliš zdatná v technice a s počítačem, ale tento způsob je velmi jednoduchý. Před prvním připojením na webinář jsem měla obavy, jak to zvládnu, ale vše bylo skvěle popsané. Pohodlím domova jsem unešená, do Prahy mám daleko a k novým informacím se mi hůře dostává. Tento způsob vzdělávání je úžasná věc. V kosmetice jsem přes 20 let a přestože některé informace byly pro mě opakováním, našla jsem tam spoustu nových a to mě velmi mile překvapilo.“

5 důvodů proč pracovat s DR. BAUMANN

Přečtěte si pět důvodů pro profesionály proč pracovat s kosmetikou Dr. Baumann

Přečíst důvody