Proč "S..."

Péče DR. BAUMANN s účinnými vícevrstvými liposomy

ošetřuje pleť látkami, které se v ní přirozeně vyskytují, a proto jsou velmi dobře snášené. Zjednodušeně řečeno, pečuje o pleť „pletí“. Jsou to geniální multifunkční účinné látky, a proto jsou v naší kosmetice pro svou efektivitu považovány za nepostradatelné. Samy o sobě pleť nejen zvlhčují, ale mají i transportní funkci. Vážou na sebe jiné účinné látky jako vitaminy A, E, provitamin B5 a další a dopravují je do spodních vrstev pokožky, kde ji obnovují, regenerují či optimalizují její funkci.

Mezi ušlechtilé rostlinné oleje,

které jsou bohatě zastoupeny v produktech DR. BAUMANN, patří zejména pupalkový olej, jojobový olej, makadamový olej nebo bambucké máslo. Zejména první jmenovaný – pupalkový olej – je značně cenný, ale pro svou citlivost na kyslík je velmi obtížně zpracovatelný. Má jedinečnou skladbu nenasycených mastných kyselin, které působí proti suché, drsné a šupinaté pokožce. Jojoba obohacuje kožní film, vyhlazuje a činí pokožku sametovou a makadamový olej je cenný zejména pro regeneraci pleti a obnovu její ochranné bariéry, což potřebují například muži, kteří se pravidelně holí.

Vitaminy A, E, C, provitamin B5, ceramidy a další obsažené cenné složky

navrací pokožce rovnováhu, zajišťují regeneraci a ochranu před nežádoucími vlivy, obnovují ochrannou bariéru pokožky, případně pomáhají při řešení jiných specifických kožních potíží. V produktech jsou obsaženy většinou v kombinaci a jejich synergie maximalizuje pěsticí efekt na pokožce.

Použití snášenlivých látek v kosmetice DR. BAUMANN

je naprostou samozřejmostí, protože i jediná nesnášenlivá látka obsažená v produktu může způsobit alergickou reakci. Některé zvláštní produkty obsahují éterické oleje, které jsou na výrobcích patřičně uvedeny a jsou doporučovány pouze v případě specifických kožních problémů nebo na omezenou dobu. Vždy je zde ale kladen důraz na vyvážený poměr koncentrace a rizika podráždění.

Cenným rostlinným látkám

dává kosmetika DR. BAUMANN přednost i proto, že některé látky mohou být mnohem čistší z hlediska absence škodlivin z prostředí, které jsou v živočišných látkách přirozeně obsaženy.

Trvanlivost produktů minimálně 30 měsíců

je výsledkem dlouholetého výzkumu chemika z oboru kosmetiky Dr. Thomase Baumanna a garantována jeho unikátním výrobním know-how. Produkty neobsahují žádné chemické konzervační látky, které jsou považovány za jedny z nejčastějších příčin vzniku alergií.

Všechny produkty se vyznačují přirozenou vůní

obsažených látek bez použití jakýchkoli dalších parfemačních či vonných esencí s výjimkou výše zmíněných éterických olejů.

Zpět na úvod

Získávejte ty nejlepší novinky na e-mail