Pečujeme o kosmetičky

Oblasti péče

Individuální péče

Potřeby každého z nás se liší, tedy i my k těm Vašim přistupujeme individuálně. Pracovat ve vlastním salonu dává úžasnou svobodu, ale často to také znamená, že všechny starosti s jeho vedením a péče o zákazníky zůstávají na Vás. Posloucháme Vaše individuální potřeby a pomáháme Vám s jejich naplněním. Kosmetička, která v oboru začíná, potřebuje spíše zaplnit diář, zatímco kosmetička s praxí 15 let má kapacitu plnou a bude přínosnější naše pomoc při propagaci domácí péče přímo jejím zákazníkům. Na co byste se chtěla zaměřit Vy?

Více informací

Bionomická kosmetika

Unikátnost spočívá v absenci chemických konzervačních látek, parfemací, vonných látek a minerálních olejů. Ani sebelepší kosmetička nedokáže zázraky bez kvalitních produktů. Podařilo se nám pro Vás získat do České republiky jedinečné produkty, které byly vyvinuty tak, aby péče o pleť znamenala krásu a zdraví zároveň.

Více informací

Vzdělávání, které vás bude bavit

Vyniknout ve svém oboru znamená své práci opravdu rozumět. Posouvat se dopředu lze pouze při neustálém a kvalitním vzdělávání, které je naší velkou prioritou. Jsme si dobře vědomí, že kvalita kosmetičky netkví pouze v tom, jak dokáže aplikovat produkty na pleť, ale zejména v tom, zda rozumí ingrediencím, které jsou v těchto produktech obsaženy. Právě tyto nově nabyté znalosti a zkušenosti Vám výrazně pomohou získat náskok před konkurencí a zvýší profesionalitu v očích Vašich zákaznic.

Více informací

MÁTE JAKÝKOLIV DOTAZ?

Pak nás neváhejte kontaktovat telefonicky, emailem anebo tímto formulářem. Jsme tu pro Vás.