Reference zkušených kosmetiček

„Péče s vícevrstvými liposomy je nenahraditelná“

Soňa Ovšáková, kozmetický Salon LaFemme, Kolín

Video reference spolupracujících kosmetiček
4:54 min

Soňa Ovšáková
Martina Sailerová - Svět krásy Votice

Základní seminář II

Seminář bych doporučila všem novým kosmetičkám, protože se dostanou do úplně jiného světa, do dimenze kosmetiky. 

Martina Sailerová - Svět krásy Votice

Základní seminář I

Základní seminář mě nejvíce překvapil znalostí a profesionalitou obou Denis. Nebylo to jen představení kosmetických produktů, jak jsem zvyklá od obchodních zástupců.

Táňa Křapková - Studio NIKA

Kosmetika s opravdovými výsledky

Profesionální kosmetikou se ve svém salonu zabývám přes 5 let.

Jitka Miková - Salon KaKoMa (Praha)

Složení produktů je velmi důležité

Absolvovala jsem kurz kosmetičky před 20 lety. Seminář mi umožnil se v problematice konečně zorientovat, vše bylo přehledné, krásně a polopaticky podané. Pochopila jsem, že klást důraz na složení produktů je velmi důležité a budu s tím takto i dál pracovat.

Michal Aster - Salon FOR ALL (Praha)

V kosmetické chemii je potřeba se vyznat

Absolvování tohoto školení je nezbytná pomůcka pro kosmetičky. Víme, že chemie je součástí našeho žití, a proto je třeba se v ní vyznat. Obsah je dobře srozumitelný a zábavně podaný a školitelka sama vytváří příjemnou atmosféru.

Jitka Salačová - salon Jitka (Praha)

Ne vše z přírody je bezpečné

Seminář jsem absolvovala v říjnu 2016. Tématem mimo jiné byly i alergeny, včetně ingrediencí pocházejích z přírody. Bylo velmi poučné si uvědomit, že vše, co pochází z přírody, nemusí být pro naši pleť bezpečné. Všechny informace, které jsme dostaly se dají využít bez ohledu na značku, se kterou kosmetičky pracují. Tento seminář doslova otevře oči a pomůže vystoupit z každodenní rutiny.

Alena Končická - salon Magnolia (Praha)

Jsem teď lépe připravena na otázky klientek

Absolvovala jsem v posledních letech celou řadu seminářů a tento bych rozhodně zařadila mezi nejlepší a nejpřínosnější. Seminář byl výborně zorganizován a přednášející skvěle připravení tak, aby nám maximálně objasnili danou problematiku. Nejvíce mě zaujala chemická specialistka, která nám předala velmi cenné informace o složení kosmetických přípravků. Jsem teď lépe připravena na otázky klientek, jak přípravky fungují a co mohou pleti přinést nebo naopak uškodit.

Jana Sládková, kosmetický salon Aither, Praha

Nezávislost informací na vlastních produktech

„Dosud jsem se zúčastnila všech seminářů a líbí se mi možnost vzdělávání vůbec. Hloubka, ale především nezávislost informací na vlastních produktech, které nám na seminářích Inspiring Beauty předkládá, je jedna z věcí, které oceňuji nejvíce. Přednáška o účinných látkách, UV filtrech ve slunečních produktech a micelárních vodách v podání jejich kosmetické specialistky Evy Ringlové mě doslova nadchla. Také mi vyhovují odborné webináře, které mohu sledovat zpětně tehdy, kdy mi to můj pracovní rozvrh dovolí.“  

Petra Fišerová, Salon LaVendera, Praha

Produktový seminář Dr. Baumann inovovaný

Produktový seminář byl pro mě již několikátým a chodím na ně znovu a znovu a vždy mi přinesou něco nového. Tým IB se snaží vyladit aktuálně nejdůležitější věci a pokaždé se navíc objeví kolegyně, která vznese dotaz, který předtím nepadl. Rozšíří mi to obzory a úhel pohledu. Na tomto posledním semináři jsme si vzájemně vyměnily vlastní zkušenosti a bylo to velmi obohacující, pro mě osobně asi nejlepší seminář vůbec. Hodně přínosné bylo vyplňování Plánu změn, které sama v hlavě nosím neustále, ale dát je na papír a vidět, co se daří, to je výborná motivace do další práce! 

Vladimíra Dedková, kosmetické studio, Třinec

Vzdělávání z pohodlí domova

„Nejsem příliš zdatná v technice a s počítačem, ale tento způsob je velmi jednoduchý. Před prvním připojením na webinář jsem měla obavy, jak to zvládnu, ale vše bylo skvěle popsané. Pohodlím domova jsem unešená, do Prahy mám daleko a k novým informacím se mi hůře dostává. Tento způsob vzdělávání je úžasná věc. V kosmetice jsem přes 20 let a přestože některé informace byly pro mě opakováním, našla jsem tam spoustu nových a to mě velmi mile překvapilo.“