ONLINE seznámení s DR. BAUMANN

Možná jste o nás již slyšeli, možná ne. Možná hledáte kosmetiku, se kterou byste chtěla pracovat, možná se jen zajímáte o další možnosti, které jsou na trhu. Každopádně, pokud si chcete poslechnout naší nabídku, proč a jak děláme to, co děláme, vyhraďte si na nás 30 minut svého času a vše důležité se dozvíte. Z pohodlí svého domova nebo salonu. :) 

3 důvody, proč jít na seminář

  1. Vysvětlíme, PROČ vy ani klientky nikdy nenajdete naše přípravky na otevřených e-shopech
  2. Prozradíme vám tajemství účinnosti našich přípravků
  3. Představíme proč a jak z dobrých salonů děláme nezávislé na počtu ošetření

Harmonogram semináře

  • 10:00 - 10:30Proč děláme věci jak děláme jsme rozdělili do 5 bodů. Představíme vám každý z nich a pak už necháme věci na vás.

Přednášející a reference zúčastněných

Poznejte naše přednášející

Ing. Denisa Novotná

Kosmetika je důležitou součástí života každé ženy. Málo z nich ale ví, co přesně jejich pleť potřebuje. Zde začíná práce kosmetiček, aby jim pomohly doporučit zacílené přípravky. Ony samy však musí ingrediencím dobře rozumět. A to je úkolem Denisy – pomáhat prohlubovat tyto znalosti kosmetičkám v rámci pořádaných seminářů a celkové spolupráce. Jejím heslem je: "Nemusíte být chemik, abyste rozuměla složení přípravků. A když tomu rozumíte, práce vás pak těší ještě více."

Denisa Brezáni, Kosmetický salon DR. BAUMANN

Denisa zaznamenala prvotní impuls pracovat s kosmetikou již na střední škole, kdy ji trápilo akné a zároveň chtěla být také tak krásně nalíčená jako ženy na titulcích časopisů. Později se k tomu přidala radost z každé změny a jedinečnosti pleti. Protože pleť je odrazem našeho vnitřního já. Když vidí na svých klientkách pozitivní změnu po ošetření a při dlouhodobé péči, dává jí to smysl a jistotu. Po letech zkušeností s různými značkami a přístrojovými ošetřeními se její srdcovou záležitostí stala značka kosmetiky DR. BAUMANN. Dovolte, aby se stala i tou vaší.

Reference zúčastněných

Přihlášení na seminář

1. Vyberte datum a místo:
2. Vyplňte osobní údaje:

Cena: ZDARMA - Online seminář, délka trvání cca 30 min

Po přihlášení Vás budeme kontaktovat a zašleme přihlašovací údaje