5 důvodů proč pracovat s kosmetikou DR. BAUMANN


Důvod 1

Provádíte analýzu pleti svým zákazníkům a doporučujete jim ty nejvhodnější produkty právě pro jejich pleť pro domácí péči.

Vážíme si Vaší práce a uvědomujeme si její důležitost.
Můžeme Vás proto ujistit, že Vaši zákazníci si budou moci koupit přípravky pouze a jenom přes Vás. To znamená, že NIKDY (a tím myslíme opravdu NIKDY) nebudeme prodávat produkty přes lékárny, otevřené e-shopy ani jiným způsobem. Chceme Vám dát jistotu, že od nás vždy dostanete odměnu za svou práci.


Důvod 2

Produkty DR. BAUMANN vynikají vysokým účinkem, ať pleť vaše nebo vaší zákaznice potřebuje opravdový anti-age, posílit obranyschopnost kožní bariéry nebo řešit bezpočet druhů dermatitid, včetně akné, kuperózy, lupénky nebo atopického ekzému. 

Současně jsou produkty DR. BAUMANN vhodné pro celodenní působení na ruce kosmetičky. Ruce jsou Váš pracovní nástroj, a proto je nutné při práci používat produkty bez obsahu zcitlivujících látek.


Důvod 3

Základem účinného ošetření v saloně jsou kvalitní produkty. Abychom vám umožnili ošetřovat co nejširší část vaší klientely opravdu kvalitními produkty, stanovili jsme ceny kabinetního balení na co nejnižší možné úrovni.

Věříme totiž, že pokud zákazníci poznají účinnost přípravků při ošetření v saloně, tak pak pro domácí péči budou chtít používat stejně kvalitní produkty.


Důvod 4

Děláme maximum proto, aby byly produkty pro domácí péči co nejdostupnější pro koncové klienty. Současně se snažíme, abyste si díky prodeji domácí péče mohla dovolit být nezávislá na počtu ošetření v saloně, a stala se úspěšnou a finančně zajištěnou podnikatelkou s trvalým příjmem.


Důvod 5

Ať je váš cíl oslovení nových zákazníků, nebo vylepšení komunikace se stávajícími, tak víme, jak na to. Během individuálních konzultací budeme společně pracovat na nejlepším způsobu, jak Váš cíl uskutečnit.

Pokud byste ráda změnila vzhled salonu, navrhneme a společně vylepšíme jeho podobu například pomocí na míru upravených plakátů, bannerů či jiné výzdoby. Tato vylepšení můžete financovat z propracovaného věrnostního bonusového programu.


Produktové řady od SkinIdent AG

Zajímají Vás podrobnosti možné spolupráce nebo byste chtěla přímo vyzkoušet ošetření našimi účinnými přípravky? V tom případě nás neváhejte kontaktovat pomocí kontaktního formuláře nebo přihlášením na Základní seminář DR. BAUMANN, který děláme individuálně u nás v salonu DR.BAUMANN v Berouně nebo přímo ve vašem saloně pouze pro vás.

Pro více informací o Základním semináři nebo přímo přihlášení klikněte ZDE.

Co o nás říkají kosmetičky

Martina Sailerová - Svět krásy Votice

Základní seminář II

Seminář bych doporučila všem novým kosmetičkám, protože se dostanou do úplně jiného světa, do dimenze kosmetiky. 

Martina Sailerová - Svět krásy Votice

Základní seminář I

Základní seminář mě nejvíce překvapil znalostí a profesionalitou obou Denis. Nebylo to jen představení kosmetických produktů, jak jsem zvyklá od obchodních zástupců.

Táňa Křapková - Studio NIKA

Kosmetika s opravdovými výsledky

Profesionální kosmetikou se ve svém salonu zabývám přes 5 let.

Jitka Salačová - salon Jitka (Praha)

Ne vše z přírody je bezpečné

Seminář jsem absolvovala v říjnu 2016. Tématem mimo jiné byly i alergeny, včetně ingrediencí pocházejích z přírody. Bylo velmi poučné si uvědomit, že vše, co pochází z přírody, nemusí být pro naši pleť bezpečné. Všechny informace, které jsme dostaly se dají využít bez ohledu na značku, se kterou kosmetičky pracují. Tento seminář doslova otevře oči a pomůže vystoupit z každodenní rutiny.

Alena Končická - salon Magnolia (Praha)

Jsem teď lépe připravena na otázky klientek

Absolvovala jsem v posledních letech celou řadu seminářů a tento bych rozhodně zařadila mezi nejlepší a nejpřínosnější. Seminář byl výborně zorganizován a přednášející skvěle připravení tak, aby nám maximálně objasnili danou problematiku. Nejvíce mě zaujala chemická specialistka, která nám předala velmi cenné informace o složení kosmetických přípravků. Jsem teď lépe připravena na otázky klientek, jak přípravky fungují a co mohou pleti přinést nebo naopak uškodit.

Jana Sládková, kosmetický salon Aither, Praha

Nezávislost informací na vlastních produktech

„Dosud jsem se zúčastnila všech seminářů a líbí se mi možnost vzdělávání vůbec. Hloubka, ale především nezávislost informací na vlastních produktech, které nám na seminářích Inspiring Beauty předkládá, je jedna z věcí, které oceňuji nejvíce. Přednáška o účinných látkách, UV filtrech ve slunečních produktech a micelárních vodách v podání jejich kosmetické specialistky Evy Ringlové mě doslova nadchla. Také mi vyhovují odborné webináře, které mohu sledovat zpětně tehdy, kdy mi to můj pracovní rozvrh dovolí.“  

Petra Fišerová, Salon LaVendera, Praha

Produktový seminář Dr. Baumann inovovaný

Produktový seminář byl pro mě již několikátým a chodím na ně znovu a znovu a vždy mi přinesou něco nového. Tým IB se snaží vyladit aktuálně nejdůležitější věci a pokaždé se navíc objeví kolegyně, která vznese dotaz, který předtím nepadl. Rozšíří mi to obzory a úhel pohledu. Na tomto posledním semináři jsme si vzájemně vyměnily vlastní zkušenosti a bylo to velmi obohacující, pro mě osobně asi nejlepší seminář vůbec. Hodně přínosné bylo vyplňování Plánu změn, které sama v hlavě nosím neustále, ale dát je na papír a vidět, co se daří, to je výborná motivace do další práce! 

Vladimíra Dedková, kosmetické studio, Třinec

Vzdělávání z pohodlí domova

„Nejsem příliš zdatná v technice a s počítačem, ale tento způsob je velmi jednoduchý. Před prvním připojením na webinář jsem měla obavy, jak to zvládnu, ale vše bylo skvěle popsané. Pohodlím domova jsem unešená, do Prahy mám daleko a k novým informacím se mi hůře dostává. Tento způsob vzdělávání je úžasná věc. V kosmetice jsem přes 20 let a přestože některé informace byly pro mě opakováním, našla jsem tam spoustu nových a to mě velmi mile překvapilo.“

Jak začít
Analýza

KROK 1 – ABSOLVOVÁNÍ ZÁKLADNÍHO SEMINÁŘE DR. BAUMANN

Produkty

KROK 2 – PODEPSÁNÍ PRODEJNÍCH PODMÍNEK

E-shop

KROK 3 – OBJEDNÁNÍ ZÁKLADNÍ OBJEDNÁVKY DR. BAUMANN

Podrobnosti k semináři

MÁTE JAKÝKOLIV DOTAZ?

Pak nás neváhejte kontaktovat telefonicky, emailem anebo tímto formulářem. Jsme tu pro Vás.

5 důvodů proč pracovat s DR. BAUMANN

Přečtěte si pět důvodů pro profesionály proč pracovat s kosmetikou Dr. Baumann

Přečíst důvody