Základní seminář SkinIdent / DR. BAUMANN

Vstupní workshop do světa kosmetiky DR. BAUMANN a jejích jedinečných přípravků, které znamenají péči bez kompromisů pro jakoukoli pleť. Naučíme vás číst INCI – složení přípravků a ukážeme, na jaké ingredience si dát pozor. Můžete si přímo na sobě vyzkoušet účinky naší kosmetiky v rámci plnohodnotného ošetření. Chcete pečovat o své klientky a vydělávat peníze i když jste na dovolené? Naučíme vás jak. Dáme vám tyhle a mnohé další užitečné informace pro efektivní chod salonu.

Jak si kosmetičky představují správnou péči o pleť?
2:30 min

3 důvody, proč jít na seminář

  1. Pracujeme s kosmetikou bez kompromisů. Používáme ingredience, které jsou v souladu s lidskou pokožkou, aby i v budoucnosti byla zdravá a krásná. Vyzkoušejte naši kosmetiku na vlastní pleť.
  2. Naučíme vás číst složení přípravků (INCI) a dáme vám seznam nejčastěji používaných iritačních a alergenních látek v dnešní kosmetice.
  3. Ukážeme, jak správně vybrat zacílené přípravky domácí péče svým zákaznicím a vydělávat peníze přes uzavřený e-shop, i když budete na dovolené.

Harmonogram semináře

  • 120 minDůvod vzniku kosmetiky DR. BAUMANN, aktivní látky a vícevrstvé liposomy. Potenciál alergenních látek, jak číst INCI.
  • 75 minPlnohodnotné ošetření ANTI-AGE s možností vyzkoušení na vlastní pleti, detailní přehled produktů.
  • 30 minZdravé občerstvení v souladu s naší kosmetikou.
  • 30 minZáklady doporučení domácí péče, výhody nákupu kosmetiček a jejich zákaznic přes náš uzavřený e-shop.

Přednášející a reference zúčastněných

Poznejte naše přednášející

Ing. Denisa Novotná

Kosmetika je důležitou součástí života každé ženy. Málo z nich ale ví, co přesně jejich pleť potřebuje. Zde začíná práce kosmetiček, aby jim pomohly doporučit zacílené přípravky. Ony samy však musí ingrediencím dobře rozumět. A to je úkolem Denisy – pomáhat prohlubovat tyto znalosti kosmetičkám v rámci pořádaných seminářů a celkové spolupráce. Jejím heslem je: "Nemusíte být chemik, abyste rozuměla složení přípravků. A když tomu rozumíte, práce vás pak těší ještě více."

Denisa Brezáni, Kosmetický salon DR. BAUMANN

Denisa zaznamenala prvotní impuls pracovat s kosmetikou již na střední škole, kdy ji trápilo akné a zároveň chtěla být také tak krásně nalíčená jako ženy na titulcích časopisů. Později se k tomu přidala radost z každé změny a jedinečnosti pleti. Protože pleť je odrazem našeho vnitřního já. Když vidí na svých klientkách pozitivní změnu po ošetření a při dlouhodobé péči, dává jí to smysl a jistotu. Po letech zkušeností s různými značkami a přístrojovými ošetřeními se její srdcovou záležitostí stala značka kosmetiky DR. BAUMANN. Dovolte, aby se stala i tou vaší.

Reference zúčastněných

Přihlášení na seminář

1. Vyberte datum a místo:
2. Vyplňte osobní údaje:

Cena: 1000 Kč

*V ceně semináře je detailní produktový manuál, zdravé občerstvení a dárek - kosmetický balíček v hodnotě 700 Kč.