Jak a proč jednoduše tvořit videa na sociální sítě?

Jak a proč jednoduše tvořit videa na sociální sítě?

V minulém tipu jsme se s vámi podělili o to, jak jednoduše lze tvořit obsah na sociální sítě! Dnes to zase posuneme o krok dál a povíme si 3 jednoduché triky, jak tvořit videa, která mají obecně více sledovanosti a větší šanci zaujmout potenciální (ale i ty stávající) klienty! 

 

1. Natočit krátké video s titulky

 

To nejjednodušší na produkci je odhodit pochyby a ostych a nahrát sama sebe! Hoďte pochyby a důvody proč by to nešlo za hlavu a nahrajte klidně krátké video, ke kterému přidáte titulky! Témat, o kterých můžete mluvit je celá řada! Ať už klientkám v rychlosti vysvětlíte, kde přesně vás najdou a jak se k vám nejlépe dostanou, informujte je o novinkách v produktech, chystaných procedurách, aktuálních procedurách vhodných pro dané období apod.! Ať už si vyberete jakékoliv téma, hlavně jej natočte! Držte se pouze pravidla, že video by mělo mít pouze pár vteřin, max. do minuty. 

Jakmile budete mít video natočené, ideálně do něj ještě vložte titulky, to uděláte jednoduše v aplikaci CapCut, která je jak online pro PC, tak i ke stažení do mobilu. Do CapCutu se jednoduše zaregistrujete, přihlásíte a ZDARMA můžete tvořit! 

 

 

Po přihlášení kliknete na “Create new” a zvolíte formát “9:16”, který se používá pro videa na Instagramu a Tiktoku, ale i Facebooku. 

 

 

Nyní je čas na vložení videa, klikněte na “Media”, poté “Upload” a “From this device” a vyberte video podle toho, kde jej máte uloženo.