Zabalte se do síly stromu života

Zabalte se do síly stromu života

Ne nadarmo se mu přezdívá strom života

"Upozornil jsem Malého prince, že baobaby nejsou keře, ale stromy, veliké jako kostely, a že i kdyby vzal s sebou celé stádo slonů, nedokázali by sežrat jediný baobab.” - Antoine de Saint-Exupéry: Malý princ

Nejen autor slavného Malého prince využil do své knihy tyto silné a velmi zajímavé stromy. I DR. BAUMANN si je vědom jeho síly a účinků, a proto olej z jeho plodů využívá ve svých produktech. O tom, jak takový olej získáváme, ale i o původu samotného Baobabu jsme již napsali tento článek.

 

Hned několik účinků na pleť

  • Extrahuje se za studena, to znamená, že během lisování oleje se teplota ohřevu nedostane přes 40 stupňů Celsia. Díky tomu olej obsahuje maximum účinných látek a jeho nejčistší formu. 
  • Je bohatý na nenasycené mastné kyseliny (zejména omega 3, 6 a 9, hlavně kyselinu palmitovou, olejovou a linolovou), fytosteroly (zejména beta-sitosteroly) a přírodní tokoferoly (vitamin E). Nenasycené mastné kyseliny například omezují výskyt otoků, zpomalují stárnutí pleti, udržují hydrataci pleti a pomáhají k normálnímu stavu problematické pokožky.
  • Rychle se vstřebává, podporuje pružnost pleti a přispívá k regeneraci buněk bez ucpávání pórů.
  • Působí proti zarudnutí a jako antioxidant, je tedy zvláště vhodný do přípravků pro péči o suchou pleť, v přiměřeném menším množství svědčí i mastnějším typům pleti, ale podpoří všechny typy pleti proti předčasnému stárnutí.

 

Vyjímečnosti baobabu si je vědom i DR. BAUMANN

  1. A proto i v našem sortimentu najdete produkty s jeho blahodárnými vlastnostmi. Baobab krém DR. BAUMANN již od nás znáte. Tento krém obsahuje, kromě baobabového, také další ​​ušlechtilé rostlinné oleje, a díky tomu podporuje pružnost a hydrataci pleti. 
  2. NOVINKOU v sortimentu je ovšem Tělové mléko Baobab DR. BAUMANN, což je speciální přípravek s vyživujícím baobabovým olejem pro citlivou pokožku. Toto mléko optimalizuje kožní bariéru, zvyšuje elasticitu pokožky a podporuje její regeneraci. Rychle se vstřebává a nevytváří mastný, hutný pocit. Vysoce nenasycené mastné kyseliny a vitamin E v baobabovém oleji přispívají k intenzivní hydrataci pokožky, zklidňují ji a potlačují podráždění a suchost, je vhodné pro péči o tělo, ruce i obličej. Pokožka je po nanesení okamžitě vyživená, krásně vláčná a příjemná na omak.

Tyto dva produkty také najdete v naší měsíční akci se slevou 20 %. Máme pro vás ale ještě další dvě NOVINKY. Tolik oblíbené pleťové vody (Pleťová voda pro mastnou a normální pleť a Pleťová voda pro suchou pleť) konečně dostaly také cestovní velikost 75 ml! Také tyto dvě vody jsou v únoru s 20% slevou. :)

 

KDE JE MOŽNÉ PRODUKTY KOUPIT?

Všechny produkty jsou k dostání v proškolených spolupracujících salonech a zákaznice a zákazníci spolupracujících salonů mohou nakoupit přípravky také v uzavřeném e-shopu. 

Pokud nejste zákaznicí či zákazníkem jednoho ze salonů DR. BAUMANN / SKINIDENT, napište nám na info@dr-baumann.cz a my Vám doporučíme kosmetický salon nejblíže Vašemu bydlišti. 

 

JSTE KOSMETIČKA A RÁDA BYSTE SE I O NAŠICH DALŠÍCH PRODUKTECH DOZVĚDĚLA VÍCE? 

Napište nám na info@dr-baumann.cz nebo využijte kontaktní formulář a my se vám velmi rádi ozveme a nezávazně vysvětlíme výhody spolupráce. S námi na to nejste nikdy sama. :)

Zpět na výpis článků

Získávejte ty nejlepší novinky na e-mail