Upřete oči na sebe!

Upřete oči na sebe!

 Ač si to neuvědomujeme, naše oči toho mají během dne dost na práci. Mrkají, zírají do počítače a mobilu, vyjadřují emoce a občas pláčou. Není se čemu divit, že se na nich pak může projevovat únava, dehydratace a stres. Jak tedy očím ulevit a jak jim dodat péči, kterou si zaslouží? 

 

1. Důkladné odličování  

Základem, nejen správné péče o oční okolí, ale i pleti obecně, je odlíčení a čištění pleti. Důkladné bychom měly být zejména v okolí očí, jelikož zbytky make-upu a dalších nečistot by mohly způsobit v očích záněty, případně jiné nepříjemné zdravotní komplikace. K odlíčení zvolte ideálně odličovač, který nebude v očích pálit, nebo je jinak dráždit.

Pro dočištění použijte pleťovou vodu (tonikum) DR. BAUMANN, která je citlivá k očnímu okolí a podporuje správné pH pleti. Nebo použijte Tonikum SkinIdent, které navíc:

  • obsahuje vyšší podíl provitaminu B5 a kyseliny hyaluronové,
  • již v této fázi poskytuje pleti maximální  míru péče a vlhkosti.

 

2. Správně zvolená péče 

Po čištění by měla přijít na řadu vhodná péče, která nebude dráždit a zároveň pleť v okolí očí zklidní, regeneruje, hydratuje a vyživí. Vyberte si tu svou z naší nabídky, navíc tento měsíc ve výhodné akci (a praktických cestovních velikostech)

 

  • Oční gel

Hydratace není nikdy dost a pokud hledáte nějakou, která na pleti nezanechá mastný film a zároveň ji můžete použít jako podklad pro make-up, máme pro vás hned 2  ideální řešení! 

V Očním gelu DR. BAUMANN jsou kromě kyseliny hyaluronové, obsaženy také ceramidy. Jedná se o molekuly tuků, které obnovují strukturu pleti a zabraňují ztrátě elasticity. Dále je v něm obsažen přírodní vitamin E, který zabraňuje předčasnému stárnutí a tvorbě vrásek.

SkinIdent oční gel je, narozdíl od očního gelu DR. BAUMANN, zcela bez obsahu tuku.Díky tomu se obsažené účinné látky okamžitě vpíjejí do pokožky a mohou tak okamžitě pomoct potlačit případné otoky. Poskytuje jemnou, ale zároveň intenzivní péči a regeneraci. A to díky především urey, provitaminu B5 a kyselině hyaluronové.

 

  • Krém na oči

Kvůli faktu, že pokožka je v oblasti očí velmi tenká a téměř postrádá mazové žlázy, je o to důležitější ji zajistit potřebnou hydrataci. Pro extra výživu jsou tu Baumann oční krém a oční krém SkinIdent

Oční krém Baumann obsahuje jojobový olej, vitamin A a E, provitamin B5 a lipidy. Dohromady tyto látky efektivně pečují o citlivou a suchou pleť okolo očí a působí proti vráskám. 

Mezi přednosti SkinIdent očního krému patří především vyšší koncentrace účinných látek, a to alantoinu, lipidů, hyaluronátu sodného a urey. Tyto látky zajišťují optimální obsah hydratace a vyhlazenější vzhled této citlivé části pokožky obličeje.

 

  • Oční péče 

Aby vaše oblast okolo očí byla napnutá a vyhlazená, je zapotřebí ji dodat ty správné živiny. Naše oční péče Super obsahuje vitaminy A, E a C, ale především vitamin H, který je označován za “zmizíka” vrásek. Bojuje s již existujícími i novými vráskami. Péče dále obsahuje provitamin B5 a alantoin, ty pleť chrání a fungují jako aktivní prevence proti tvorbě vrásek. Dále se těší vysoké koncentraci hyaluronátu sodného a společně s ureou a skvalenem zajišťují optimální obsah vlhkosti a vyhlazený vzhled.