Péče o nohy

Péče o nohy

Existuje pár jednoduchých pravidel, která nám mohou pomoci uchovat zdraví svých nohou a chodidel co nejdéle. Naše boty by nikdy neměly být příliš těsné, ale naopak v nich dopřát svým nohám pohodlí. Také by měly patřit pouze nám a ani v rámci rodiny si je nepůjčovat.

Jakékoli barevné odlišnosti na nehtech nikdy není dobré zakrývat lakem, taktéž mozoly či dokonce kuří oka není radno si ošetřovat svépomocí. Vždy si raději dojděte k šikovné pedikérce, aby problém pomohla vyřešit.

A co trochu relaxu? Našim nohám po celém dni uleví, pokud si je dáme nahoru. Tedy podložíme taburetem nebo čímkoli pohodlným tak, abychom je měli alespoň v úrovni kyčlí nebo i maličko výš. Je to prevence otoků a úleva pro tok krve, která se při delším stání či sezení v nohách hromadí. Nemáte doma partnerku či partnera, který vám občas udělá masáž chodidel? Závist vůči těm, kteří náhodou mají, vyměňte za obyčejný tenisový míček, po kterém budete přejíždět chodidlem sem a tam, a tím stimulovat a uvolňovat přetížené body.

A co samotná hygiena nohou? Dopřejte jim koupel ve vodě teplé tak akorát, horká obecně pokožce příliš nesvědčí, vysušuje ji. Poté nohy natřete krémem.

V sortimentu péče o nohy DR. BAUMANN je hned několik přípravků, ze kterých se dá vybrat ten správný pro vaše nohy. Stálicemi a hodně oblíbenými jsou KRÉM NA NOHY S TEA TREE OLEJEM. Obsahem bambuckého másla chodidla chrání před vysoušením a činí je hebkými. Přidaným tea tree olejem pak předchází tvorbě plísní a nepříjemnému zápachu. Silnějším přípravkem v boji se suchými patami a prasklinami je KRÉM NA POPRASKANOU POKOŽKU. S obsahem již vyzkoušeného bambuckého másla a vyššího podílu urey zabraňuje vysychání a další tvorbě prasklin. Existující praskliny při pravidelné péči zaceluje v řádu dnů.

Novinkou v rodině přípravků péče o nohy je MASKA NA NOHY (Foot Mask). Obsah ochranného makadamového oleje v kombinaci s jojobovým nedovolí chodidlům vysychat, velmi lehce se vstřebává a extrakt ze smrkového jehličí nohy osvěžuje a dodává energii a příjemnou lehkost. Maska je vhodná jako pravidelná péče po koupeli. Druhou novinkou a extra silným pomocníkem v boji se suchými patami a velkými prasklinami je KRÉM NA POPRASKANOU POKOŽKU SUPER (Chaps Cream Super). Obsahuje bambucké máslo, jojobový a ricinový olej, které intenzivně regenerují, promašťují a vyhlazují, vysoké koncentrace urey pro udržení vlhkosti a hojivý alantoin. Obsažené látky mají dlouhotrvající účinek, do pokožky se vstřebávají pomaleji, krém je vhodné používat na noc a chodidla zabalit do čistých bavlněných ponožek.

Nezapomeňte, 10 000 kroků je pořádná porce, tak ať vám to pěkně a pohodlně šlape. :)

Novinky našeho sortimentu – MASKU NA NOHY a KRÉM NA POPRASKANOU POKOŽKU SUPER můžete vyzkoušet v průběhu února 2022 s 20% slevou.

KDE JE MOŽNÉ PRODUKTY KOUPIT?

Pokud byste rádi vyzkoušeli zmíněné přípravky se zvýhodněnou cenou a nejste zákaznicí či zákazníkem jednoho z kosmetických salonů DR.BAUMANN, napište nám na info@inspiringbeauty.cz a my vám salon doporučíme. Registrované zákaznice a zákazníci pak mohou k přístupu do e-shopu rovnou využít tlačítka níže.

JSTE KOSMETIČKA A RÁDA BYSTE SE O NAŠICH PRODUKTECH DOZVĚDĚLA VÍCE?

Napište nám na info@inspiringbeauty.cz nebo využijte kontaktní formulář a my se vám velmi rádi ozveme a vysvětlíme co a jak. Doba není ideální, ale s námi na to nejste samy.

 

 

Zpět na výpis článků

Získávejte ty nejlepší novinky na e-mail