Nechte se políbit péčí vitaminu E

Nechte se políbit péčí vitaminu E

Jaké jsou vůbec účinky vitaminu E?

Vitamin E lze získávat do kosmetických produktů přírodní i syntetickou cestou. Laboratoř kosmetiky DR. BAUMANN se rozhodla jít cestou přírodní, a proto její produkty nabízí tělu přirozenou ochranu, která je 8x účinnější, než její syntetická varianta.  

  • Jedná se tak o silný antioxidant, který eliminuje negativní působení volných radikálů na buněčnou membránu.
  • Zvyšuje schopnost zadržování vlhkosti v pokožce.
  • Urychluje hojení a působí protizánětlivě.

 

 

Ve kterých našich produktech na rty ho najdete?

Pro jeho vlastnosti (viz výše) se skvěle hodí (nejen) do produktů na rty, které jsou po jeho použití chráněné, hydratované a v případě, že jsou rty sušší, dojde rychleji k jejich regeneraci. 

Proto jsme tuto skvělou látku zařadili do následujících produktů.

 

Balzámy

Je jedno, jestli nosíte rtěnky a lesky na denní bázi, nebo zda máte ráda spíše přírodní vzhled rtů. Tak nebo tak je nutné rty vyživovat, aby vypadaly šťavnatě a plně, byly hydratované a bez šupinek suché kůže. 

  • Milovnice rtěnek a lesků ocení SkinIdent balzám na rty, který rty zvláční a dodá potřebnou péči a zároveň lze použít jako podklad pro rtěnky či lesky!
  • Dámy, které preferují přirozený vzhled líčení ocení SkinIdent balzám na rty Vitamin, který taktéž hydratuje a chrání rty, ale obsah vitaminu B12 způsobuje jeho červenorůžovou barvu, díky které vaše rty dostanou lehký nádech, ale zároveň budou stále vypadat jemně a přirozeně! Navíc vitamin B12 přispívá k hojení rtů trpících na koutky.

 

Lesky na rty

Až 25 % vitaminu E obsahují DR. BAUMANN lesky na rty. Díky takové koncentraci zajišťují ochranu a hydrataci rtů, kterou využijete nejen v létě, ale po celý rok! Pokud máte ráda lesklé a zdravě vypadající rty s lehkým barevným nádechem, budete tento lesk milovat! Po jeho nanesení je totiž sytost barvy velmi jemná a přirozenou barevnost rtů pozvedne, nikoli přehluší.