Mějte slunce pod kontrolou!

Mějte slunce pod kontrolou!

Když slunce svítí nejvýše a vy vyrážíte do světa, je čas myslet na ochranu před UV zářením. A ve slunečních přípravcích DR. BAUMANN naleznete nejen záruku kvality, ale i bezpečí. Zaměřili jsme se totiž na širokospektrální UV filtry, které poskytují komplexní ochranu nejen proti UVA, ale i UVB záření. V naší nabídce najdete pouze ty nejlepší minerální filtry, kterými jsou oxid titaničitý a oxid zinečnatý, ale i chemické filtry, které jsou přátelské jak k pokožce, tak i k přírodě.

 

Začněte léto s čistým štítem

Stejně důležité je při aplikaci krému s SPF, aby každá vámi vybraná láhev byla čerstvá. A to je bod, který nelze podcenit. Všechny naše přípravky jsou vytvořeny s ohledem na optimální funkčnost, a proto je důležité dbát na jejich doporučenou životnost. Zatímco možná budete chtít využít zbytek loňské lahvičky, pamatujte, že účinnost složek může postupem času klesat a jednotlivé složky v produktu se mohou kazit. Pro co nejvyšší možnou ochranu, doporučujeme každé léto začít s novým balením SPF krému, to je jediný způsob, jak si můžete být opravdu jisti, že je vaše pokožka opravdu chráněná tak, jak si zaslouží.

 

S námi budete mít sluneční záření pod kontrolou

A protože vaše bezpečnost a zdraví jsou naší prioritou, každý produkt je vyroben s důrazem na transparentnost a důvěru. Dovolte nám být vaším společníkem pro ty nejjasnější dny, aby každý sluneční paprsek přinášel radost, ne obavy.

A jak je vám již nejspíš jasné, v této akci měsíce přinášíme DR. BAUMANN opalovací krémy: