Masky - pleťové boostery

Masky - pleťové boostery

Masky již dávno nejsou určené k použití pouze v salonech, ale jejich nanášení v domácím prostředí je doporučeno pravidelně, protože na pleti svými obsaženými koncentrovanými látkami působí jako booster.

Jak si vybrat tu správnou? Vždy je ideální se poradit se svou kosmetičkou, která vaši pleť zná a ví, co potřebuje. V produktové řadě SKINIDENT, která je výjimečná svým složením a jejíž obsažené látky s pletí splynou naprosto přirozeně máme na výběr ze dvou možností. Pleťová maska s liposomy, vitaminy a ceramidy je volbou pro pleť vyčerpanou, předčasně zestárlou, s potřebou hydratace a posílení jejího celkového fungování. Obsahuje dostatek vícevrstvých liposomů, díky nimž jsou aktivní látky dopravovány do hlubokých vrstev a pěstí tak pokožku skrz na skrz. Ceramidy navíc posilují ochrannou bariéru pokožky, a tím obnovují její správné fungování a hospodaření s vodou. Druhou možností je Krémová maska, která je svým složením zaměřena na dodání velkého množství hydratace pomocí tělu vlastních lipidů, které vodu v pleti uzamykají. Maska pleť také zklidňuje, vyhlazuje a činí ji na dotyk hebkou až sametovou. Obě masky je možné používat pravidelně. Vždy je ale třeba mít na paměti, že přípravky SkinIdent jsou složeny takřka výhradně z aktivních látek a naprostého minima pomocných, a jsou tedy hodně koncentrované. Pro některé typy pleti budou tyto masky dostatečným boosterem při použití 1x týdně, pro některé pleti – především zralejší, vyčerpané a předčasně zestárlé – bude nejvíce přínosná aplikace po dobu 7 dnů, kdy ji vyměníme místo své obvyklé večerní péče.

V produktové řadě DR. BAUMANN pak můžeme volit z Pleťové masky s liposomy, Masky s aloe vera a dvěma Krémovými maskami s obsahem kaolínu.

Pleťová maska s liposomy je určena jako anti-age péče s obsahem ochranných a regeneračních vitaminů, hydratačních látek a především liposomů, které tyto aktivní látky dopravují do hluboký vrstev pokožky. Pleť se viditelně vyhladí, doplní potřebné lipidy a vlhkost. Dostane zářivý a omlazený vzhled. Maska je ideální pro unavenou, citlivou pleť a používá se stejně jako předchozí masky – 1x týdně nebo jako velmi intenzivní vzpruha pomocí 7denní kúry.

Maska s aloe vera přináší velké zklidnění (např. po slunění), eliminuje začervenání a podráždění. Obsahuje kromě hydratačních látek a extraktu z aloe účinnou směs bylinných olejů – saturejkový, jalovcový, rozmarýnový a olej z pomerančovníku hořkého, které jsou velkými pomocníky pro pleť se sklonem k nečistotám.

Krémová maska pro mastnou a nečistou pleť je pak zásadní podporou v boji s akné a nečistotami. Obsažený kaolín spolu s křemelinou šetrně čistí pleť do hloubky a zbavují ji přebytečného mazu a odumřelých kožních buněk. Hydratační látky navrací potřebnou vlhkost, a tím redukují zvýšenou produkci mazu.

Krémová maska pro normální až velmi suchou pleť je pak ideální volbou pro pravidelné jemné čištění pleti se sklony k suchosti, šupinatosti, včetně projevů kuperózy. Společně s přípravky s obsahem jírovce kuperózu pomáhá udržet ve stávajícím stavu.

 

Teď si už stačí vybrat správnou masku pro potřeby vaší pleti a přidat ji ke své domácí péči. V září 2022 je můžete v salonech DR. BAUMANN nakoupit s 20% slevou a užívat si jejich blahodárný účinek.

 

KDE JE MOŽNÉ PRODUKTY KOUPIT? 

Pokud byste rádi zakoupili masky z tohoto článku a nejste zákaznicí či zákazníkem jednoho z kosmetických salonů DR.BAUMANN, napište nám na info@inspiringbeauty.cz a my vám salon doporučíme. Registrované zákaznice a zákazníci pak mohou k přístupu do e-shopu rovnou využít tlačítka níže. 

 

JSTE KOSMETIČKA A RÁDA BYSTE SE O NAŠICH PRODUKTECH  A UZAVŘENÉM E-SHOPU DOZVĚDĚLA VÍCE? 

Napište nám na info@inspiringbeauty.cz nebo využijte kontaktní formulář a my se vám velmi rádi ozveme a vysvětlíme všechno potřebné.

Zpět na výpis článků

Získávejte ty nejlepší novinky na e-mail