Liposom. Co jiného..?

Liposom. Co jiného..?

Díky vývoji technologií, které se aplikují i v kosmetologii, dnes existují možnosti, které nám přináší ověřené výsledky pro zmírnění tvorby vrásek a výživu pleti. Příznivci kosmetiky DR. BAUMANN a SkinIdent jej již od nás slyšeli nesčetněkrát. A ještě uslyší! Proč? Protože to stojí za to a funguje to. Pojďme si nyní představit LIPOSOMY, které vyrábí Dr. Thomas Baumann díky svému špičkovému technologickému know-how!

Liposomální technologie byla převzata z farmaceutické praxe a využita i v oblasti kosmetologie. Jedná se o sofistikovaný transportní systém, který je schopný prostoupit napříč epidermem. V případě kosmetiky DR. BAUMANN prostoupí dokonce všemi pěti vrstvami epidermu, až do spodní bazální vrstvy (stratum basale). Molekuly fosfolipidů v liposomech jsou tvořeny nenasycenými mastnými kyselinami. Vědecké studie prokázaly, že přítomnost vícenásobně nenasycených mastných kyselin umožňuje liposomům společně s dalšími, v nich přenášenými látkami, pronikat do pokožky mnohem hlouběji.

Liposomy ve svých útrobách nesou vitamíny, vodu a výživné látky, které doslova pěstí pokožku zevnitř. Takovéto liposomy navíc zvyšují obsah vlhkosti pokožky až o 100 % během pouhých 7 dní.

Věděli jste, že:

jeho velikost je 20 až 300 nm (nanometrů). Je opravdu maličký, je menší než samotná eukaryotická buňka - živočišná buňka s jádrem, která měří cca od 0,1 do 5 μm. Pozn. 5 mikrometrů =  5000 nm). Tak maličký náš liposom je.

V liposomálních přípravcích řady DR. BAUMANN se nachází maximálně pěsticí a snášenlivé účinné látky jako je pupálkový a jojobový olej, přírodní vitamin E a A nebo hyaluronát sodný.

Přípravky s liposomy SkinIdent mají nejvyšší koncentrace liposomů a aktivních látek, avšak s nejnižším počtem použitých ingrediencí.  Vždy jsou použity pouze látky, které se již v lidském těle nebo pokožce přirozeně vyskytují. Jedná se zejména o lipidy - kaprylové a kaprinové triglyceridy nebo glycerol, které vyhlazují a obohacují hydrolipidový film a také doplňují jejich přirozený úbytek, hydratační látky – hyaluronát sodný, prolin, ureu pro udržení vody a nezbytné vitaminy – E, A, C a H, bez nichž by pleť nemohla správně fungovat. Pleť tak dostává vše potřebné a působí plně, vypnutě a rozzářeně.

Všechny liposomální gely jsou složeny z vybraných kombinací látek tak, aby byly schopné navrátit pleti ztracenou rovnováhu a harmonii fungování.

Ať už pleť potřebuje okamžitou intenzivní hydrataci, posílit ochrannou funkci kožní bariéry nebo intenzivní vzpruhu pro zářivý a zdravý vzhled. Prohlédněte si kompletní sortiment liposomálních gelů řady SkinIdent a DR. BAUMANN a poraďte se se svou kosmetičkou, který je pro vaši pleť ten nejvhodnější.

Efekt liposomálních gelů na pleti je nenapodobitelný a nenahraditelný díky hloubce působení obsažených ingrediencí. Stačí si vybrat ten správný pro potřeby vaší pleti a užít si její rozzářený a zdravý vzhled navíc v březnu s 20% slevou.

KDE JE MOŽNÉ PRODUKTY KOUPIT?

Pokud byste rádi byste vyzkoušeli liposomální gely a nejste zákaznicí či zákazníkem jednoho z kosmetických salonů DR.BAUMANN, napište nám na info@inspiringbeauty.cz a my vám salon doporučíme. Registrované zákaznice a zákazníci pak po dobu akce mohou k přístupu do e-shopu rovnou využít tlačítka níže.

 

JSTE KOSMETIČKA A RÁDA BYSTE SE O NAŠICH PRODUKTECH DOZVĚDĚLA VÍCE?

Napište nám na info@inspiringbeauty.cz nebo využijte kontaktní formulář a my se vám velmi rádi ozveme a vysvětlíme co a jak. S námi na to nejste nikdy sama. :)

 

 

Zpět na výpis článků

Získávejte ty nejlepší novinky na e-mail