Ani v létě nezapomínej na svou pleť!

Ani v létě nezapomínej na svou pleť!

 

Proč bychom neměli zapomínat na naši pokožku ani v létě?

V letních dnech se vlivem krásného počasí pohybujeme více venku. Tím sebe i svou pokožku vystavujeme většímu množství slunečního záření, chlorované či slané vodě a více se potíme. To může mít za následek, že pokožka bude více citlivá, zarudlá a může se více mastit. Proto je důležité myslet na správnou péči i během letních dnů a pokožku tak připravit na vše, co jí během léta čeká. 

 

Co je potřeba v péči o pleť během léta doplnit?

 

Není nutné vyřadit celou vaši dosavadní péči a nakoupit hromadu nových produktů. Stačí, pokud doplníte hydratační látky a případně další, které vaše pleť během léta ocení, jako je vitamín A, B3, C, E nebo H, panthenol a aloe vera.

Navíc, pokud se chystáte na dovolenou, je skvělé vzít si jen pár skladných produktů! My to víme a proto máme pro vás akci na výživné masky a gelové ampule s účinnými látkami v praktických baleních, které jsou přímo stvořené na cesty!  

 

Ampule plné účinných látek ve vysokých koncentracích

 

Pokud hledáte danou látku v její nejúčinnější formě, ampule jsou skvělou variantou! Každá z nich obsahuje 1 až 2 účinné látky, a to ve vysokých koncentracích! Díky svému praktickému obalu ji nemusíte spotřebovat ihned nebo se bát, že ji někde nedopatřením vylijete. Ampuli lze opětovně uzavřít a používání si můžete užívat až sedm měsíců (od data otevření)! Pro letní období se skvěle hodí tyto:

 

  • Ampule obsahující VITAMIN E s kyselinou hyaluronovou, která slouží jako jakási prevence před pigmentovými skvrnami a slunečními alergiemi. Pokud máte citlivější pokožku, měla by pro vás být tato ampule (spolu s krémem na opalování) rutinou před jakýmkoliv sluněním.
  • Pokud naopak hledáte produkt vhodný po opalování, hodí se na to skvěle ampule s VITAMINEM A, která pečuje o pokožku namáhanou sluníčkem. Navrací pokožce vlhkost a podporuje normální produkci kolagenu.
  • Hydrataci své pokožce navrátíte s HYDRATAČNÍ AMPULÍ, která pleti namáhané slunečním zářením dodá potřebnou vláhu a vypne ji. Tato ampule umí kouzla i s očním okolím. 
  • Pro každou pokožku, která bojuje s nadměrnou mastnotou, nečistotami či pigmentovými skvrnami a zároveň jí chybí hydratace, je tady NIACIN Vitamin B3
  • Na zklidnění citlivé nebo dokonce spálené pokožky je tady ampule ALOE VERA PLUS. Aloe se postará o hydrataci a vitamíny A, E a C pomáhají pokožce regenerovat
  • Jedinečná kombinace tří vitamínů v ampuli VITAMIN C, H, D-PANTHENOL, s obsahem panthenolu přispívá ke zklidnění podrážděné pokožky a redukci vrásek.
  • Intenzivní hydrataci ampule HYALURON UREA ocení všechny druhy pleti a v letních měsících je to vaše must-have!  

 

 

Pleťové masky, které si můžete užít i na dovolené!

 

Ampule je vhodné doplnit i maskami. Navíc si tak můžete ukrást chvilku pro sebe a užít si wellness třeba i u vás doma u bazénu, nebo u moře. 

 

  • Během léta se naše pokožka více potí, proto přijde vhod Krémová maska pro mastnou a nečistou pleť, která pleť hloubkově vyčistí, odstraní přebytečný maz a odumřelé kožní buňky. Heřmánkový olej pokožku zklidní a pleť bude vyživená díky jojobovému oleji.
  • Po spálení pokožky na sluníčku je ideální aloe ampuli doplnit Maskou s aloe vera. Maska příjemně chladí, je tak vhodné ji použít i po opalování.  Navíc obsahuje bylinné extrakty, které udržují pleť bez akné a nečistot.        
  • Prémiová Krémová maska značky SkinIdent je ideální pro dodání intenzivní hydratace, a to pomocí lipidů, které hydrataci v pleti uzamknou. Maska navíc pleť zklidní a vyhladí.

 

 

Kde je možné přípravky koupit?

 

Naše přípravky jsou k dostání v proškolených spolupracujících salonech, aby byl dodržen profesionální přístup při doporučení přípravků zacílených na individuální potřeby pleti. Zákaznice a zákazníci spolupracujících salonů mohou nakoupit přípravky z tohoto článku také v uzavřeném e-shopu zde:

E-SHOP DR. BAUMANN

Pokud nejste zákaznicí či zákazníkem jednoho ze salonů DR. BAUMANN / SKINIDENT, napište nám na info@inspiringbeauty.cz a my Vám doporučíme kosmetický salon nejblíže Vašemu bydlišti. 

 

Jste kosmetička a ráda byste se o našich produktech dozvěděla více? 

 

Napište nám na info@inspiringbeauty.cz nebo využijte kontaktní formulář a my se vám velmi rádi ozveme a nezávazně vysvětlíme výhody spolupráce. S námi na to nejste nikdy sama. :)

Zpět na výpis článků

Získávejte ty nejlepší novinky na e-mail