Důvod 1

Provádíte analýzu pleti svým zákazníkům a doporučujete jim ty nejvhodnější produkty právě pro jejich pleť pro domácí péči.

Vážíme si Vaší práce a uvědomujeme si její důležitost.
Můžeme Vás proto ujistit, že Vaši zákazníci si budou moci koupit přípravky pouze a jenom přes Vás. To znamená, že NIKDY (a tím myslíme opravdu NIKDY) nebudeme prodávat produkty přes lékárny, otevřené e-shopy ani jiným způsobem. Chceme Vám dát jistotu, že od nás vždy dostanete odměnu za svou práci.


Důvod 2

Produkty DR. BAUMANN vynikají vysokým účinkem, ať pleť vaše nebo vaší zákaznice potřebuje opravdový anti-age, posílit obranyschopnost kožní bariéry nebo řešit bezpočet druhů dermatitid, včetně akné, kuperózy, lupénky nebo atopického ekzému. 

Současně jsou produkty DR. BAUMANN vhodné pro celodenní působení na ruce kosmetičky. Ruce jsou Váš pracovní nástroj, a proto je nutné při práci používat produkty bez obsahu zcitlivujících látek.


Důvod 3

Základem účinného ošetření v saloně jsou kvalitní produkty. Abychom vám umožnili ošetřovat co nejširší část vaší klientely opravdu kvalitními produkty, stanovili jsme ceny kabinetního balení na co nejnižší možné úrovni.

Věříme totiž, že pokud zákazníci poznají účinnost přípravků při ošetření v saloně, tak pak pro domácí péči budou chtít používat stejně kvalitní produkty.


Důvod 4

Děláme maximum proto, aby byly produkty pro domácí péči co nejdostupnější pro koncové klienty. Současně se snažíme, abyste si díky prodeji domácí péče mohla dovolit být nezávislá na počtu ošetření v saloně, a stala se úspěšnou a finančně zajištěnou podnikatelkou s trvalým příjmem.


Důvod 5

Ať je váš cíl oslovení nových zákazníků, nebo vylepšení komunikace se stávajícími, tak víme, jak na to. Během individuálních konzultací budeme společně pracovat na nejlepším způsobu, jak Váš cíl uskutečnit.

Pokud byste ráda změnila vzhled salonu, navrhneme a společně vylepšíme jeho podobu například pomocí na míru upravených plakátů, bannerů či jiné výzdoby. Tato vylepšení můžete financovat z propracovaného věrnostního bonusového programu.


Produktové řady od SkinIdent AG

Zajímají Vás podrobnosti možné spolupráce nebo byste chtěla přímo vyzkoušet ošetření našimi účinnými přípravky? V tom případě nás neváhejte kontaktovat pomocí kontaktního formuláře nebo přihlášením na Základní seminář DR. BAUMANN, který děláme individuálně u nás v salonu DR.BAUMANN v Berouně nebo přímo ve vašem saloně pouze pro vás.

Pro více informací o Základním semináři nebo přímo přihlášení klikněte ZDE.

Kontaktní formulář