Individuální péče pro kosmetičky

Každá z Vás je jedinečná, a proto i naše péče je postavena dle Vašich individuálních potřeb

Denisa Brezáni - Firemní kosmetička a podpora kosmetiček

Reference spolupracujících kosmetiček
1:31 min

Denisa Brezáni

OBLASTI PÉČE

Děláme maximum pro to, aby Váš kosmetický salon stále více vzkvétal, abyste byla spokojenější a aby Vás zákazníci odměnili svou bezmeznou důvěrou v péči o jejich krásu a zdraví.

Podpora Vašeho růstu

Ať je váš cil oslovení nových zákazníků, nebo vylepšení komunikace se stávajícími, tak víme, jak na to. Během individuálních konzultací budeme společně pracovat na nejlepším způsobu, jak Váš cíl uskutečnit. Pokud byste ráda změnila vzhled salonu, navrhneme a společně vylepšíme jeho podobu například pomocí na míru upravených plakátů, bannerů či jiné výzdoby. Tato vylepšení můžete financovat z propracovaného věrnostního bonusového programu.

Můžeme Vás současně ujistit, že Vaši zákazníci si budou moci koupit přípravky pouze a jenom přes Vás. To znamená, že NIKDY (a tím myslíme opravdu NIKDY) nebudeme prodávat produkty přes lékárny ani jiným způsobem, který by Vás obešel.

Lukrativní marže a věrností program pro vás
Podpora připravená dle potřeb kosmetičky
Prodej produktů pouze a jenom přes kosmetické salóny
Chci vědět více

On-line marketing

Máte husí kůži z dnešního „on-line světa“? Všichni ale víme, že být „on-line“ je pro dnešní podnikání nezbytné. Máte z toho obavy? Nemějte! My vše vytvoříme za Vás.

Váš web
Váš e-shop
Profesionální facebook
Více informací

Rezervační systém myFox

Umožněte svým zákazníkům online rezervaci do vašeho salonu kdykoli (i v noci či v průběhu vaší dovolené) a současně sama sobě zjednodušte administrativu. Díky DR. BAUMANN získáte tento úžasný nástroj na 6 měsíců ZDARMA!

Online rezervační systém
Databáze zákazníků a jejich ošetření
Webové stránky pro váš salon

Kontaktní formulář